سوالات متداول

  • سلام، من برای تحصیل نیاز به نمره 7 دارم، میخواستم بدونم آیلتس رو از پایه بخوام بخونم کلا دوره اش چطوره؟

آموزشگاه ما ایلتس رو طی 7 ترم 1.5 ماهه برگزار میکنه که ترم اول پایه زبان رو تدریس میکنیم، و 6 ترم مابقی امادگی برای نمرات 5الی 7می باشدکه شما جهت مشخص کردن سطح خود میتوانید با موسسه تماس گرفته و طی مشاوره با کارشناس اموزشی بصورت دقیق از جزییات دوره خود اطلاع پیدا کنید.

این مطلب ذکر می شود کتاب Mindset جدیدترین کتاب و مرجع آیلتس بوده و انتشار دانشگاه کمبریج می باشد، که ما به عنوان اولین اموزشگاه زبان در شیراز این کتاب رو تدریس میکنیم.

  • شما فقط زبان انگلیسی رو به صورت گروهی برگزار میکنید؟ کلاس فقط مکالمه دارید؟

با سلام، دوست عزیز ما به صورت نرمال دوره های مختلف مثل انگلیسی (ترمیک، مکالمه،ایلتس،چت)، المانی، ترکی، فرانسه، کره ای ،عربی رو بصورت گروهی برگزار میکنیم و سایر زبانها به صورت خصوصی و نیمه خصوصی می باشد

  • شما در موسستون چه کتاب انگلیسی تدریس میکنید؟

دوست خوبم، کتابها با توجه به اهداف متفاوت هستند، اما بیس کتاب ما در ایلتس Mindset می باشد، کتابهای Brainstorm، Speaknow،Topnotch و... نیز در بخش مکالمه و چهار مهارته تدریس می شود.

  • من مسافرت های خارجی زیادی میروم ولی در ارتباط برقرار کردن و حرف زدن ضعیفم.دوره فشرده برای مهاجرت دارید؟

سلام.دورههای مکالمه گروهی به صورت 3 و 6 ماهه برگزار میگردد. همچنین دوره های خصوصی باتوجه به تایم استاد و زبان اموز و با نظر خود زبان اموز مشخص میگردد.


  • من می خواستم بدونم ایا ایتالیایی هم یاد می دید؟

بله، زبانهای خاص درصورت به حدنصاب رسیدن به صورت گروهی یا نیمه خصوصی برگزار میگردد در غیراین صورت خصوصی می باشد.

  • با سلام ، بخاطر شغلم شبها 6 ببعد و روزهای جمعه ازاد هستم، کلاس گروهی برام مهم هست و یک سال وقت دارم مدرکB1بگیرم و درکنارش هم انگلیسی صحبت کنم. ایا کلاسی مناسب من دارید؟

بله دوست عزیز، ما در هم انگلیسی و هم المانی دوره های 19 تا21 و 20 تا 22 برگزار میکنیم،همچنین کلاسهای فقط پنجشنبه عصر یا فقط جمعه صبح داریم ویژه شاغلین یا حتی برای دوستانی که از شهرهای اطراف مهمان ما هستن.

در باره 1 سال زمان نیز بیان ذکر میشود دوره فشرده 5 ماهه A1 تا B1 رو داریم طی 5 ماه برگزار میشه و دوره های ترمیک هم حدود 7 ماه زمان میبره. و برای مکالمه، دورهفشرده 3 یا 6 ماهه هم هست.

  • من سه سال پیش 4 تا از کتابهای تاپ ناچ رو خوندم و به دلیل مشکلات شخصی نتونستم ادامه بدم. از زبان هم دور نبودم و میخوام ادامه بدم.ایا نیاز هست از ابتدا بخونم؟

سلام متقاضی گرامی، شما با مراجعه به موسسه و طی مشاوره و تعیین سطح با کارشناس اموزش میتوانید از سطح واقعی خود اطلاع یابید و در گروه مربوطه قرار گیرید.

  • با سلام و روزبخیر، من در شهرستان زندگی میکنم و به خاطر مشکل کاری نمیتوانم به کلاسهای حضوری در طول هفته بروم و میخواهم در کلاسهای آنلاین یا خصوصی شرکت کنم ،ایا شما این خدمات را دارید؟

سلام، ما کلاسهای فقط جمعه گروهی ویژه شاغلین و مسافرین عزیز رو داریم که هفته ای یک جلسه بتوانند کلاس شرکت کند،همچنین کلاس خصوصی که مطابق تایم زبان اموز هماهنگ میشود که این کلاس خصوصی میتواند به صورت حضوری یا انلاین برگزار گردد.

  • من قصد ادامه تحصیل در ترکیه دارم و میخوام در صورت نیاز ازمون یوس هم شرکت کنم، چقدر زمان میبرد برای این سطح؟

سلام زبان اموز عزیز، کلاس های ترکی ما توسط استاد نیتیو ترک برگزار میگردد که ایشان طی سه ترم 1الی1.5 ماهه شما را به سطح مورد نظر میرسانند.

  • سلام میشه اطلاعاتی درباره دوره کامل زبان بمن بدید ؟میخوام توی درس و دانشگاه بهم کمک کنه.
روزشما بخیر.شما با خواندن 8کتاب تاپ ناچ در سطح پیشرفته امادگی پیدا می کنید، اما با توجه به هدف و شرایط خود، طی تماس و دیدار با مشاوره اموزشی ما میتوانید اطلاعات کامل تری دریافت کنید.